YPR'den; Yazıklar olsun

Yaklaşan 31 Mart Seçimleri öncesi İncesu da sular ısınmaya devam ediyor. Mevcut Belediye Başkanına karşı en güçlü aday olan Zekeriya Karayol un seçim çalışmaları ile ilgili Yeniden Refah Partisi İncesu İlçe Başkanı Mehmet Aras sitem dolu sözler ifade etti.

YPR'den; Yazıklar olsun
03 Mart 2024 - 07:52
Sert ifadeler ile mevcut Başkan İlmek e yüklenen Aras “ Yazıklar Olsun “ dedi
Yeniden Refah Partisi İncesu İlçe Başkanı Mehmet Aras,  açıklamasında şu ifadelere yer verdi.
“ Seçim sürecinin başından beri adil ve demokratik bir yarış temennisinde bulunduk. Karşılıklı nezaket ve anlayış içerisinde bu sürecin yürütülmesini ifade ettik. Bizler sürekli olarak saygı çerçevesinde bu süreci sürdürürken ne yazık ki; mevcut belediye başkanından ve yandaşlarından aynı tutumu göremedik. Bugün işte bu yüzden bu açıklamaları yapmak zorunda kaldık. Kısıtlı imkanlar, özverili ve fedakar inananlarımız ile yapmış olduğumuz haklı mücadele bu despot anlayış tarafından engellenmektedir. Bütün izinleri alınmasına rağmen standlarımızın önü belediye araçları ile kapatılmaktadır.

Yanımızda bulunan insanlar işleri ile aşları ile tehdit edilmektedir. Afiş , bayrak ve brandalarımız yerlerinden sökülmektedir. Basın dahil olmak üzere birçok kurum ve kuruluşa bizlere karşı ambargo konulması için baskı yapılmaktadır. Belediye personeli işiyle tehdit edilmektedir. Seçmenin oyu belediye bütçesinden karşılanan iaşe ve yardımlar ile satın alınmaya çalışılmaktadır. Daha sayamayacağım birçok uygulama adında adalet olan partinin temsilcisi tarafından yapılmaktadır. Bu uygulamalara 31 Mart ta seçmen en büyük cavabı verecek , kirli oyunlarını bozacak , rezil düzene son verecektir. Ne yaparlarsa yapsınlar bunu engelleyemeyecekler. Bunlardan kurtuluş için Tek Yol KARAYOL diyor İncesu lu hemşerilerimizi saygı sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. Sabredin az kaldı “
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum