CHP'nin Sarıoğlan mitingine Sarıgül katılacak

Cumhuriyet Halk Partisi’nde seçim çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda CHP tarafından düzenlenen Sarıoğlan İlçe Mitingine  Erzincan milletvekili Mustafa Sarıgül katılacak ve halka hitap edecek.

CHP'nin Sarıoğlan mitingine Sarıgül katılacak
02 Mart 2024 - 08:19
CHP Kayseri İl başkanlığı’ndan yapılan açıklamada şu bilgiler verildi; “İlçe ilçe, mahalle mahalle, sokak sokak çalışmalarını sürdüren CHP’de farklı bir heyecan yaşanıyor. Sarıoğlan Palas mahallesinde yapacağı miting için çalışmalarını hızlandıran CHP, aynı gün CHP Erzincan milletvekili Mustafa Sarıgül’ü de ağırlayacak. 2 Mart Cumartesi Saat:13:00’da Çiftlik kavşağında karşılanacak olan Sarıgül, Palas’ta yapılacak olan mitinge katılarak partililere seslenecek.

CHP’nin Sarıoğlan Belediye Başkan Adayı Murat Özcan’ın da tanıtılacağı mitinge, CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin ve  CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç’te katılacak. Palas’ta yapılacak olan mitinge katılacak olan Mustafa Sarıgül, daha sonra hem partililerle hem de vatandaşlarla hasret giderecek. Sarıgül daha sonra Sarıoğlan’daki esnaflarla da bir araya gelecek ve sıkıntılarını dinleyecek.”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum